Festiwale muzyczne to świetna okazja do wypoczęcia od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków. Kto nie marzy o kilkudniowym wyrwaniu się z myśli o pracy, uczelni czy szkoły. Co roku w Polsce odbywa się ogromna ilość festiwali, które często swoją jakością nie odbiegają ani na moment festiwalom zagranicznym. Na jakie festiwale muzyczne warto się wybrać w 2020 rok? Co mają do zaoferowania?

Orange Warsaw Festiwal, czyli światowa impreza!

Orange Warsaw Festiwal to przede wszystkim znakomici artyści z Polski i zagranicy. Impreza odbywająca się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie co roku zbiera kilkadziesiąt tysięcy widzów, a każdy z uczestników na długo chwali sobie uczestnictwo w festiwalu. Impreza jest kierowana przede wszystkim do fanów muzyki popularnej. Jeśli planujesz odwiedzić festiwal, którego pozazdroszczą Ci znajomi, z pewnością wybierzesz OWF. Jeśli interesuje Cię kto, oprócz takich gwiazd jak Tyler, The Creator i Camila Cabello pojawi się na festiwalu, sprawdź kto zagra Orange Warsaw Festiwal. OWF jest przeznaczony raczej dla widowni w młodym i średnim wieku, zwłaszcza dla fanów hip-hopu i muzyki popularnej. Ludzie uwielbiający być w centrum najgłośniejszych wydarzeń roku, z pewnością się tu odnajdą!

Open’er Festiwal – festiwal pod gołym niebem!

Open’er to jedna z najbardziej rozsławionych na świecie imprez w Polsce. Festiwal odbywający się pod gołym niebem co roku jest najczęściej oznaczanym w social media polskim festiwalem. Open’er jako lokalizacje wybrał Lotnisko Gdynia-Kosakowo i w dużej mierze kierowany jest do młodych fanów muzyki rockowej, popularnej oraz hip-hop. W roku 2020 na festiwalu znajdą się gwiazdy takie jak Taylor Swift, Kendrick Lamar czy Twenty One Pilots! Sprawdź kto zagra Open’er Festiwal wyświetlając pełny line-up. Cała impreza trwa cztery dni, a każdy kolejny dzień jest jeszcze bardziej napakowany koncertami i wydarzeniami od poprzedniego. Open’er Festiwal oferuje szeroki wybór piwa, dostępnego do kupna od sponsorów znajdujących się w segmencie gastronomicznym, a w jednym momencie odbywają się conajmniej dwa koncerty. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Coś dla fanów dzikiej zabawy – Pol’and’Rock Festival!

Dawniej znany jako Przystanek Woodstock, Pol’and’Rock Festiwal to impreza, o której słyszał każdy. Nawiązująca swoją historią do kultowych festiwali amerykańskich impreza to przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera i świetny dobór dobrej muzyki. Przeważającymi gatunkami muzycznymi są muzyka rockowa, metalowa oraz muzyka indie. Festiwal nie ma określonej grupy wiekowej, do której kieruje swoją ofertę, która i tak jest… całkowicie bezpłatna! Pol’and’Rock odbywa się w Kostrzynie, a podczas trwającej trzy dni imprezy każdy z uczestników może darmowo przenocować na jakże rozsławionym wśród Polaków polu namiotowym. Dla uczestników zagospodarowano specjalne punkty gastronomiczne i sanitarne. Festiwal co roku odwiedza szeroki przekrój artystów i zespołów. Sprawdź kto zagra Pol’and’Rock Festival przeglądając line-up. W wakacje 2020 roku nie może Cię zabraknąć. Siema!

Dodaj komentarz